Když vás banka zklame

Pokud jste žádali o půjčku v bance a zamítla vám vaši žádost, nezoufejte a obraťte se na nebankovní půjčky. V dnešní době se již za bankovní úrok lze získat půjčka i tam.

O toto tvrzení se opírá i aktuální článek se zpravodajského portálu KVALITNÍ CEZET, který uveřejnil obsáhlý článek s názvem PŮJČKY OD NEBANKOVKY SE BÁT NEMUSÍTE! POMŮŽE TAM KDE NEPOMŮŽE BANKA, v němž se čtenář dozví, že za nízký úrok si půjčku může zřídit iv nebankovní společnosti. Banky mají častokrát přísná pravidla pro schválení půjček a častokrát se otáčejí zády i svým dlouholetým klientem. Jak upozorňuje článek, tak právě v této těžké době kdy hrozí propouštění ze zaměstnání a snižování platů je proto nesmírně důležité znát i alternativu pro ty, kterým se banka zachová tak, že jim žádost o půjčku nekompromisně zamítne.

Úrok za nebankovní půjčku můžete nyní získat za bankovní úrok například u společnosti Ammado, Cofidis nebo Zonky. Sazba se přitom začíná na hranici 3,99% ročně, což představuje vysoce konkurenční úrok i pro množství bank. Výhodou těchto levných nebankovních půjček je i fakt, že všechny zmíněné získají klienti online pohodlně ze svého domu a tak ušetří nejen čas ale i peníze. Fenomén levných nebankovních půjček může finančnímu trhu v naší zemi jen pomoci a proto se těšíme tomu pokud se tak děje.

ÚVOD